Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Komunistická cyklóna

17. 09. 2013 7:29:59
Tento název byl vybrán proto, že přírodní katastrofa se před ničím nezastaví a zničí vše, co jí stojí v cestě, byť to má i pevné základy. A komunistické síly vždy působí v určitých cyklech, když vytuší šanci zaútočit na ochromenou společnost svými zvrácenými ideály. I když cítím stále sílící nebezpečí, že třeba i jen napsání takovéhoto článku může být důvodem pro mstu či perzekuci za strany osob a seskupení, proti kterým je tento článek sepsán, mohu být sledován a monitorován nastupující verzí StB, nemohu a nebudu mlčet a jen tupě zírat na to, jak nám před očima mizí možnosti hledět do budoucna s pocitem bezpečí a osobní svobody.
 aTeo

Mám k tomu mnoho důvodů, nejen osobních, pramenících z historie, ale bohužel i ze současnosti. Jsou to důvody, které se týkají bezprostředně i každého z vás.

Druhá světová válka a doba poválečná

Ukončení 2. světové války v podobě takové, jak nám bylo naléváno do hlav už ve školkách, se zakládalo pouze na komunistické pravdě a jejich propracované propagandě. To, že byla vytvořena demarkační zóna pro vojska východní pod ruským vedením a pro vojska pod vedením americkým, to že třeba Plzeň osvobodila armáda pod vedením generála Pattona, jsem se dozvěděl až v devatenácti letech.

Vybíjení zlosti, msta, neomluvitelné zrůdnosti

Válka skončila a započal poválečný odsun Němců. Tyto události dodnes rozdělují naši společnost na dva nesmiřitelné tábory. Jelikož v očích mnoha lidí byli Němci původci všeho zla, chtěli se s tím rázně vypořádat a brali zákon do vlastních rukou. Dle mého byly Benešovy dekrety v takové formě, v jaké byly vydány, také pouze výsledkem nátlaku Stalinem řízené vlády Klementa Gottwalda. Budu jistě napadán, že straním Sudettenlandsmanschaftu, ale mohu vás ubezpečit, že jsem taktéž že Sudet a vyrůstal jsem v německém domě, takže můj názor je objektivní a plně nezaujatý. Ale naprosto nepochopitelné pro mne, i pro mnoho jiných, je jednání těch samosoudců, kteří brali zákon do vlastních rukou a vraždili v zájmu lidu. Jasným příkladem takové zrůdnosti byla akce 17-tého pěšího pluku z Petržalky pod vedením poručíka Karola Pazúra a jeho osvětového poddůstojníka Bedřicha Smetany. V noci z 18. na 19.6.1945 zastavili transport z Reichu a postříleli na místě zvaném "Švédské šance" 265 osob německé, maďarské, i slovenské národnosti včetně žen a dětí, vracejících se domů po deportaci za války. Tato událost nemohla být zakryta, protože několik přeživších osob z transportu poskytlo otřesné svědectví. Česká televize natočila až v roce 2003 dokument s názvem MASAKR NA ŠVÉDSKÝCH ŠANCÍCH, který můžete shlédnout v odkazu, avšak předem upozorňuji, že je to pouze pro silné žaludky. Hlavně také to, jak bylo naloženo s vrahy. Smetana uprchl bez potrestání, Pazúr byl odsouzen na 20 let a po dvou letech trestu byl propuštěn na amnestii Klementa Gottwalda. Dále ještě dostal dost zajímavou práci, sobě rovnou, ve StB.

Komunisty oslavovaný "VÍTĚZNÝ ÚNOR" trochu popořadě

Ono totiž jde o to, kdo zvítězil a nad kým. Podrobně popsáno v odkazu, já píši stěžejní události:

21.2.1948 - prezident Edvard Beneš, po předchozím odmítání komunistických návrhů na sestavení vlády z úst a pera Klementa Gottwalda, přijímá na hradě delegaci dělníků a odborářů z demonstrace na Václaváku (svolána komunisty), kteří mu sdělují, že se musí podrobit vůli lidu!

23.2.1948 - tři ministři z Lidového domu se odmítají vyjádřit jasným postojem, zda podpoří Gottwalda v jeho návrzích a budou se podílet na vládě sestavené komunisty (ostatní ministři podali demisi a Beneš ji odmítl přijmout), ale znárodňování schvalují!!!

25.2.1948 - prezident Edvard Beneš pod nátlakem Gottwalda přijal demise ministrů a tím umožnil nástup totalitní moci, kterou si beztak již Gottwald jistil Stalinem za zády. Po tomto vystoupil KG s velmi známým projevem, že se vrátil z hradu. dav ho zbožňoval a započalo období likvidace nepřátel lidu, boháči, kulaci, imperialisti, ale i drobní živnostníci přišli o svůj majetek ve prospěch všeho lidu. Záměrně jsem použil ta tři slova pro pojmenování soukromých podnikatelů, je to ze slovníku toho lidu tehdejší doby. Nebo že by i dnešní? Neslyšeli jste někdy v posledních letech podobná slova jako tehdy používal? "No, tehdy bylo po válce", slýchávám to jako ospravedlnění komunistických kroků. Nezůstalo pouze v likvidace materiální a psychické, ale následovaly vykonstruované soudní procesy s nepohodlnými a "pro režim nebezpečnými" lidmi, KSČ potřebovala prosadit své zájmy, zvolila k tomu to nejradikálnější řešení.

Smrt Jana Masaryka

Jednou z prvních obětí se stal dne 10.3.1948 ministr zahraničí odstoupivší vlády, Jan Masaryk. Tato smrt byla dlouho záhadou. Jeho tělo však bylo nalezeno v takovém stavu a tak daleko od okna, ze kterého měl dle komunistů skokem spáchat sebevraždu, že vše nasvědčuje jeho zavraždění a verze o sebevraždě je smyšlená. Následovala velmi dlouhá a temná doba našeho státu, kdy byla pošlapávána práva a svoboda občanů tou nejkrutější formou, psychické nátlaky, rozbité rodiny, degradace v zaměstnání, nucené práce, vězení nebo popravy. Zkrátka jen se někdo odmítl podvolit, trpěl, a s ním i jeho potomci. Dokonce se spekuluje i o tom, že prezident Beneš ve své vile v Sezimově Ústí nezemřel smrti přirozenou, jelikož byly pokusy disidentů ze zahraničí o jeho přesun do emigrace, což se nezdařilo, jelikož jeho dům byl přísně střežen LM a StB.

Výčet popravených a k smrti utýraných lidí je velmi široký, o některých ještě bude možné číst v souvislosti s novodobými událostmi. Nezapomínám záměrně na nikoho, ale toto by bylo na vydání několika knih, což je samozřejmě zde nerealizovatelné.

Invaze spojeneckých vojsk

21.8.1968 - když si komunisté již zvenčí nenašli žádné nepřátele (kromě západních imperialistů pochopitelně) našli si je ve svých řadách. Výsledkem bylo zaprodání naší země do pevného sevření Kremlu. Invaze spojeneckých vojsk poznamenala naší zemí ještě hlouběji a komunisté opět zničili silou hrozbu svého pádu. Odpor občanů proti tomuto jednání nezodpovědných aparátčíků, kteří si ozbrojený zásah objednali, byl násilné potlačen a po celé republice při těchto protestech zemřelo přes 90 lidí, čísla se stále upřesňuji s novými důkazy. Ta ruská vojska u nás vydržela až do roku 1991!!!

21.8.1969 - ve stejný den v roce, na první výročí okupace, vyšli lidé protestovat do ulic opět. Zákrok proti demonstrantům byl o to smutnější, že již zakročili i lidé, kteří rok předtím byli proti okupaci. Komunisté odůvodnili Smrt protestujících demonstrantů tak, že za to nese zodpovědnost kontrarevoluce.

21.8.1988 - lidé se opět odhodlali k masovějším protestům proti totalitnímu režimu moci komunistů a vyšli do ulic Prahy demonstrovat nespokojenost k 20.výročí okupace sovětskými vojsky. Toto byl počátek konce vlády komunistů, jelikož míra zásahu překročila všechny meze pro mnoho občanů této země.

A vážně to chcete zpátky?

Sametová revoluce

17.11.1989 - tento datum se nesmazatelné vepsal do dějin Československa jako den, kdy události dostaly rychlý spád. Celá země povstala v následujícím týdnu na protest proti zásahu ozbrojených složek a donutila komunisty k demisi vlády. Už se nemohl nikdo jen tak dívat na to, jak Lidové milice, Veřejná bezpečnost a armáda zasahuje proti bezbranným studentům. Sedmnáctý listopad se stal synonymem svobody všech občanů, z nichž někteří se díky dozoru strany nepodívali ani za hranice své obce.


Kdekdo očekával, že už bude od nich pokoj a že se oni naučí žít kultivovaný společenský život bez toho, aby útočili na základní potřebu života každého člověka a tou je samostatnost. Protože kdo je nesamostatný a přenechává řešení svých životních starosti na jiné osobě nebo instituci, neměl by mít vůbec oprávnění ovlivňovat život a práci lidí, kteří ho v podstatě živí tím že jim bude házet písek do soukolí.

Bohužel se tak ale nestalo, znám pro to krásné přirovnání, že krysy vylézají z děr, a to je k tomu velmi přiléhavé, jelikož bych řekl, že se přemnožují. A co je hlavně alarmující, že opět působí na nejnižší pudy člověčí, jako je nenávist, zášť, závist a hamižnost, následně neutuchající potřeba se někomu mstít za jeho úspěch a to jen proto, že oni něco takového nedokázali.


Novodobé útoky prostřednictvím sociální politiky

Můj příchod na tento blog byl v době, kdy vedla tento stát vláda Mirka Topolánka. Podnikal jsem a dobře se dařilo mně a mnoho jiným lidem. Neměli tolik starosti sehnat zaměstnání, jako dnes, platy byly vzhledem je kursu Eura na velmi vysoké úrovni vzhledem k sousedním státům a nikdo neřešil takové záležitostí jako je zadlužení státu, potažmo každého občana. Řešila to pouze vláda a řešila to dobře, na pár drobných (v poměru k HDP) skoro s vyrovnaným rozpočtem. Česká republika předsedala půl roku Evropské unii a v průběhu tohoto pololetí přišlo něco, čím si u mne zavřeli dveře navždy pánové a dámy z Lidového domu. Sundání úspěšně vlády, další kroky žádné, při všem se opírají o komunisty a jejich jednání je naprosto stejné - vysoce tendenční mediální a tisková prohlášení za účelem rozdělení společnosti a směřující k pošpinění vládnoucích stran ať to stojí co to stojí. Vláda ODS, KDU-ČSL a Zelených padla. A následná vláda odborníků pod vedením premiéra Fischera nebyla schopna ustát veškeré tlaky související i s celosvětovou hospodářskou krizi. Lví podíl na to na dnešní předseda LEV 21- NS pan Jiří Paroubek, který to přímo přiznal, že klidně bude vládnout s komunisty a třeba i s marťany. A také to tak stále od té doby v Parlamentu vypadalo. S bojkotem všeho nevyhovujícího pro rudooranžovou koalici přišly i protesty zemědělců, odborářů a rozjela se komunistická osvěta v plném rozsahu.

Proč totiž ta vláda padla? No přeci kvůli jachtám v Itálii, kde se sešli lidé, kteří byli trnem v oku. Co se tam ale odehrávalo, to dodnes skoro nikdo neví. Stopro to ví jen lidé, co tam byli osobně. Mezi nimi byl i nosič pizzy Urban z Hybernský. A či to byla práce? Suspendovaného důstojníka BIS Randáka. Nic jiného než msta a jakékoli informace a spekulace jsem pokládal a pokládám za nedůvěryhodné.

Rudooranžová koalice, jak jsem tomuto spolčení začal v roce 2009 přezdívat, mne svými trvalými bojkoty a protesty, ničením cizí práce zvedala krevní tlak a činí tak stále, jelikož přesně takto začal komunistický puč v roce 1948 a tyto dvě strany si ještě říkají, jak jsou demokratické. Popsal jsem to po volbách v roce 2010 ve svém článku RUDOORANŽOVÉ PRÁVO NA STÁVKU, kde jsem také predikoval další následný vývoj podle vlastních zkušenosti a tehdejší situace. Bohužel se mi to podařilo. Splnili naprosto vše, co jsem tam popisoval.

Aktivity, obzvláště ty odborářské, potlačujíci naprosto rozhodování v rámci parlamentní demokracie a sílící politické vlivy a ambice odborových předáků pobouřily mnoho lidí zde na blogu a prostřednictvím sociální sítě Facebook jsme se shodli na nutnosti okamžitého řešení této situace. Všichni čas neměli, jako odboráři, které ještě za naše společné peníze daňových poplatníků svážely speciální vlaky, tak jsme se sešli nakonec jen čtyři, do té doby se neznající, lidé se stejným posláním a se stejnou chutí postavit se na ochranu svobody a práva jednotlivců.

Tato akce předeslala vznik občanského sdružení ProtiAlt , které má toto poslání jako primární. Zážitky si můžete přečíst v mém článku BYL JSEM TAM A PROJEVIL JSEM NESOUHLAS nebo v článku našeho kolegy blogera a předsedy našeho občanského sdružení, pana Dušana Makovského JAK JSEM (ZASE) POTKAL LŮZU, ANEB STO TISÍC PROTI PĚTI

Pro nezasvěcené: pojem lůza není urážlivé slovo, je to neukočírovatelný dav, kde lidé nečiní své kroky dle zdravého rozumu, ale poslušně reagují na pokyny manipulátora. Jak lehce zjistíte, na svých transparentech jsme neměli nic urážlivého, přesto jsme sklidili úrodu urážek nejhrubšího zrna.

Podivejte se ale na naše transparenty a zjistíte, že se opět potvrdila vize o vývoji do současnosti. A to se přitom boss Zavadil dušoval, že do politiky nepůjde v žádném případě, dokonce i jeho dcera se za něj a jeho jednání stydí.

Účastnili jsme se tímto protestním způsobem na všech "blokádách" vlády a ministerstev. Mezitím jsme na našem webu i na Facebooku zaregistrovali mnoho odpůrců naší činnosti, jak se nás snaží zesměšnit, pomluvit, ztrapnit, až došlo i na výhrůžky adresované konkrétním lidem. To už legrace není a být nemůže, tudíž se přistoupilo k právním krokům a v našem boji beze zbraní jsme nepolevili ani o píď.

Zvláště když se strhla kritika i kvůli tomu, že jsme v Praze žádali Policii o nápravu ve věci porušování zákona o propagaci zločinecké organizace (pod dohledem Policie). To se stalo v den výročí návratu svobody občanům, den 17.11.2013 - znásilněný a podupaný a já jsem ten den ještě hodně dlouho potom rozdýchával. Nestravitelné pro mne zůstaly dvě zásadní skutečnosti, a to že na Václaváku v ten den měl opět předvolební mítink ten řvoun Zavadil, to stádo mu odbéká cokoli vypustí z toho otvoru mezi nosem a bradou, a jako druhá záležitost, když na Národní třídě vychází paní od památníku studentům a nadává nám, že se nestydíme, že ona bude volit komunisty, protože tahle vláda za nic nestojí a ona bere jen 13 tisíc důchodu. Vůbec jsem s ní neřešil svůj příjem, i když jsem byl bez práce, ale ona přišla tu památku znectít namísto uctít. Také jsme měli možnost tam potkat mnoho známých osobností. Někteří si tam také dělají předvolební agitaci, jako třeba pan Franz, který v té době hodně poutal pozornost. Ale i on by mohl vyprávět, jaké jsou praktiky lidí, co se jej snažili zlikvidovat a odstranit z předvolebního boje nicotnou diskreditací.

Šovinismus, nacismus, cílená diskreditace, záměrná likvidace protivníka

12.1. až 26.1.2013 - se v České republice odehrály prezidentské volby, dvoukolové, přímá volba. Něco úplně nového, ale něco, co si lid žádal, tak tomu parlamentní strany vyhověly. Něco neuvěřitelného v přímém přenosu předvedl současný prezident Miloš Zeman, kdy chytil svého protivníka za slovo takovým šovinistickým způsobem, že původní myšlenka vyprchala do ztracena a Zeman udělal z Karla Schwarzenberga pomalu kolaboranta hitlerovského Německa, ihned to se svým týmem mediálně zveličili a původní záměr - myšlenka Karla Schwarzenberga o tom, že ...dnes by za některé činy v souvislosti s odsunem Němců ti lidé stanuli před trestním soudem v Haagu...(viz třeba můj první odkaz) se dostala úplně vniveč pro lidi, co nedokáží vnímat, ale chtějí jen ždímat.. A na Karla Schwarzenberga se v tu chvíli snesla naprosto neoprávněná kritika, plná nacionalistických urážek, dle mého přesně cílená kampaň. A přitom si oba dva slíbili Negativní kampaň nechystáme.

Je dokázáno, jak současný prezident v přímém přenosu lže, můžeme každý týden vidět nějaký jeho nový exces, kterým dělá ostudu celé České republice, ale stejně ho ty zemanoovce stále milují, protože sice jim nedal a nedá nažrat, ale odstranil Nečase a Kalouska. Že to ale bylo naprosto v rozporu s principy, které by tvrdě obhajoval ve chvíli, kdyby byl byť jen řadovým poslancem, to je mu teď jedno, protože on má "moc lidu" v rukou. Nepřipomíná vám to náhodou někoho z historie? Pokud historii nečtete, tak by se tam mohla ta podobnost vybavit z tohoto článku. Já vám ho ještě oživím ...

Teda ne. Tohle po mě nikdo nemůže chtít, abych oživoval člověka, co se podílel na smrti mnoha nevinných lidí jen proto, že musel poslouchat Stalina. A přesto jsou lidé, co z něj dělají hrdinu, je to jejich modla. Byli jsme protestovat proti Uctívání vrahů na Olšanských hřbitovech a poté jsme se vydali na Staroměstské náměstí, kde naše partnerská platforma Bez komunistů.cz pořádala protikomunistickou demonstraci, na které vystoupilo mnoho řečníků se svými proslovy a zážitky s tímto režimem. Absolutně nejotřesnější zážitek bylo čtení dopisu, který obdržela od anonymního odesílatele paní Věra Čáslavská, slavná gymnastka, že má okamžitě vrátit všechny medaile, vulgarit byl ten dopis až přeplněný. A to jen proto, že podepsala chartu 77 a veřejné se staví proti komunistickému zlu.

Nesčetněkrát jsem slyšel a četl o tom, jak nacisté a neonacisté jsou pravice a extrémní pravice. Velice zajímavé na tom je to, že Nazionale sozialisten mají být pravicového smýšlení. Zajímavé, že někde zákon platí a pro někoho ano a pro někoho méně nebo vůbec. Jak se může stát, že dnešní heslo komunistů "S lidmi pro lidi!" je doslovný překlad nacistického hesla před 2. světovou válkou?

Pokud jste trpělivě dočetli článek až do této pasáže se všemi atributy, které se k němu vztahují, chci vám velmi poděkovat za to, že se zajímáte o své okolí a není vám to lhostejné. Byl bych velice rád, kdyby lidé nedávali dobrovolně svůj život někomu za housku, neboť s ním odevzdávají i osudy jiných. Promyslete si pečlivě svoji volbu při následujících parlamentních volbách. Pokud se ale necháte koupit jakýmkoli způsobem, za peníze nebo za pivo tam hodíte to, co bude chtít ten ksindl, co vám to bude nabízet, tak od té chvíle zmlkněte, protože se z vás stanou prodejné děvky a ty nemají právo ovlivňovat život normálních lidí.


Chce-li se vám ještě číst dále, je zde ještě jeden odkaz na článek, který dost podrobně odhaluje práci BIS za vlády sociální demokracie pod vedením toho dnešního velikána. Dost silná káva na ty usměvavé ksichty rudooranžové koalice se sluníčkem v bazénku.

Petr Johan

poslední týden ve funkci

člen dozorčí rady

ProtiAlt, o.s.


Web občanského sdružení ProtiAlt

ProtiAlt, o.s. na Facebooku

Autor: Petr Johan | úterý 17.9.2013 7:29 | karma článku: 19.58 | přečteno: 767x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Pavel Starý

Karty ve sněmovně jsou rozdány

Moje slova z předchozího blogu se naplňují. Jasná vládní koalice se v nové sněmovně nerýsuje. Kde jsou příčiny současného stavu a jak to celé nakonec dopadne?

24.11.2017 v 15:25 | Karma článku: 12.21 | Přečteno: 450 | Diskuse

Jaroslava Janderová

Nemravná privatizace 17. listopadu aneb kádrováci v akci

Musela jsem si nechat pár dní odstup, abych vydýchala rozčarování z průběhu oslav 17. listopadu. Opět se ukázalo, jak hlasití jsou u nás příznivci tzv. selektivní demokracie.

24.11.2017 v 14:30 | Karma článku: 28.85 | Přečteno: 876 | Diskuse

Roman Máca

Reakce na rozhovory s nominantem do čela bezpečnostního výboru Radkem Kotenem (SPD)

Pan poslanec Radek Koten (SPD) je podle mého názoru vysoce nekompetentní nedůvěryhodná nepravdy hovořící osoba a současně je i bezpečnostním rizikem. V článku předkládám argumenty vedoucí k tomuto závěru.

24.11.2017 v 13:55 | Karma článku: 24.67 | Přečteno: 1501 | Diskuse

Jan Bartoň

ANO to dalo Fialovi „sežrat“

Nezvolení Petra Fialy do místopředsednické funkce není jenom demonstrace síly. Je to ocenění „konstruktivní role“, kterou ODS při sestavování orgánů sněmovny předvedla v Kalouskově bloku.

24.11.2017 v 13:43 | Karma článku: 35.31 | Přečteno: 1499 | Diskuse

Erik Steinn

Babiš konečně nabídl Fialovi akceptovatelnou nabídku k sňatku

ODS je v koutě, takovou nabídku nelze odmítnout!! Stát bude říti několik státních firem a agentur, jejichž ředitelem bude pan Babiš, pak už je jedno kdo bude předsedou vlády.

24.11.2017 v 11:32 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 1781 | Diskuse
Počet článků 82 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1619
40 let mlád. Dle "hlasu lidu" jsem primitivním antikomunistou, nestydím se za to. Pravicově smýšlející člověk, který si nenechá očkovat nesmysly. V diskusi používám své jméno a příjmení, to mnoho lidí nedokáže, se podepsat pod svá vyjádření. Spíše Vám pod anonymním nickem a kodexem nepovolenou profilovou fotografií budou niemandi vyhrožovat fyzickou likvidací, než by se podepsali pod svá slova.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.