Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

fejsbůkáři - Lada Dvorská zase žije!!!

4. 03. 2014 7:47:00
Tak si představte, že se nám probudila naše stará známá dáma Lada Dvorská, která nás v několika antikomunistických skupinách obšťastňovala svým správcovstvím, a to převážně ve stylu: "ty buď zticha, ty nic nevíš, to já mám web Atllanka, pracuju v Holandsku, jsem antikomunista a ty jsi bolševik, pokud nejsi se mnou, tak máš smůlu, ani mě tvoje odpověď nezajímá, protože jsem tě z naší skupiny už před chvílí vyhodila".
anonymní bojovniceanonymní bojovniceKaravádžo

Že je Lada Dvorská fiktivní postava a fake profil, mělo podezření již mnoho lidí a také směřovali tímto směrem někteří své dotazy. Ona se však nedala a se svým hlídacím ratlíkem Landye Caravaggio Vaňkem , což jsme posléze zjistili, že je to jedna a tatáž osoba (pouze se skrývající za několika identitami) systematicky pracovala na rozkladu těchto skupin a dařilo se jí v tom.


Brát si do úst jména bratří Mašínů nebo třeba Karla Kryla a přitom svojí bezpáteřní činností vytvářet takový hnus, je značně za čarou a není to ničím omluvitelné, ani mentální poruchou tohoto člověka. Neustále mnoho svých přátel zapojuje do podprahového zkresleného vnímání reality a jejich přízně potom zneužívá pro pomoc při dehonestaci a společenské likvidaci svých odpůrců. Stálé koláže cizích fotografií s jedním jediným úsměvem, různě poupravovaným, již alarmovalo dost lidí k tomu, aby přestali věřit hloupým blamážím a ptali se po tom, kdo to je.

Po tom, co LD bezmyšlenkovitě pozurážela mnoho lidí, byla vytvořena Skupina těch, co je Dvorská vyhodila a v této skupině bylo také odhaleno, že LD a LCV je jedna osoba a to Ladislav Vaněk z Vodňan. Svojí nenávistí k islámu a svými nekontrolovanými hysterickými vyjádřeními k státnímu narovnání s církvemi (církevním restitucím) se předvedl v plném světle a je nyní dočista odkopán.

cbscreen.png

Tady na screenu je možné shlédnout nezaměnitelnou tvorbu jednoho jediného člověka.

Obrázek č.1 byl získán na profilu Caravaggio Vaňka jako tvorba (dárek) pro Ladu (byl sám do sebe zamilován a neustále si posílal dárečky, kytičky a přáníčka).
Obrázky č.2 a č.3 byly získány na profilu Lady Dvorské, kde třeba sama sobě dokazuje, jak je krásná a chytrá a jak jí všichni závidí. Pro zajímavost si všimněte posledního verše "...navíc i všechny staré, hloupé a zapšklé škatule."
Obrázek č.4 je ze stránky, která byla vytvořena jako msta za stránku "Skupina těch, co je Dvorská vyhodila". Tato stránka je velmi ostrý flame a předem upozorňuji, je to pro silné nátury. V každém případě bude ale dobře, když se podíváte, s kým máte tu čest, když s Vámi diskutuje ten bojovník proti komunismu nebo ta bojovnice proti komunismu, kterou jste v životě neviděli, neslyšeli a jediné, co umí, tak podněcovat nenávist. Třeba právě ten poslední obrázek je ze stránky jménem Lamy a loseři FB z alba jménem Staré škatule a ochechule.

alba.JPG

Říká Vám ten název alba něco?
Připomenu Vám poslední verš obrázku č.2, kde se narcisticky vychvaluje nick Lada Dvorská, sice to není doslovné, ale je to jeho práce. Ta stránka, ta msta za to, že se více, než 40 lidí sešlo a sdělilo si své zážitky s tou "paní Dvorskou", je dílo stejného člověka, jako tvoří stránky Lady Dvorské a Landye Caravaggio Vaňka. Počet těch lidí, si myslím, odhaduji, že již přesahuje stovku. Všichni se nepřihlásili do té skupiny, někdo si ty špatné zkušenosti prostě nechává pro sebe, jak se říká - nechlubí se tím.

boure.jpg

Takže pokud máte na FB v přátelích osoby, o nichž nic, ale vůbec nic nevíte, počítejte s tím, že můžete dopadnout, spíše dopadnete stejně jako lidé, kteří mají podobizny na této flame stránce. Aspoň víte, jaké ten bojovník (proti komunistům) používá způsoby a jakým stylem komunikuje, když s ním někdo nesouhlasí. Naprosto viditelně porušuje zásady Facebooku, zneužívá soukromých údajů osob, se kterými se do té doby přátelil a cíleně vytváří prostředí nedůvěry, které hraje pochopitelně do karet těm, proti kterým prý bojuje.

A že dostanete "mokrým hadrem přes držku" třeba jen proto, že se zeptáte, kdy se s námi paní Lada setká osobně, protože bychom ji rádi osobně poznali, to potom zíráte. Jó, holt Laďa.

Buďte prosím opatrní, nejen pro sebe, ale i pro své opravdové přátele.

Vyzývám tímto i své přátele, aby si zrevidovali, koho mají ve svém portfoliu, komu věří a komu ne, jelikož vím, že některé z nicků, z dalších identit, které používá Ladislav Vaněk mají společné přátele se mnou. Byl bych nerad, abyste byli zklamáni. Tyto praktiky používali přátelé. Moji ale ne, Burešovi ANO!!!

Petr Johan

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Doplněno dne 6.3.2013:

Vážení čtenáři,
ať už se to stalo článkem mým, nebo jinými informacemi, které se začaly šířit po síti, stalo se, že se ke "Skupině těch, co je Dvorská vyhodila" připojili další lidé, kteří mají zkušenosti s nechutným jednáním Ladislava Vaňka nebo fiktivní postavy na fake profilu Lady Dvorské, a kteří o existenci této skupiny neměli ponětí.
Poskytli nám další informace i lidé, kteří nebyli vyhozeni, ale prostě jen odešli z těch skupin, kde Lada Dvorská působila a svojí rétorikou je přiměla k odchodu dobrovolnému.

Lada Dvorská

Laďa Vaněk z Vodňan Dne 5.3. nám dodal jeden anonymní profil info, že LD i LCV jsou opět "pohřešováni", a tak nastává otázka, jestli to je pouze dočasné vypnutí profilů, jak se již odehrálo při založení výše uvedené skupiny, nebo jestli je to už trvalá skutečnost.

Také dnes již nebylo možné se dostat na stránku "Lamy a loseři FB", takže je možné, že již dotyčná osoba dostala rozum a vše z Facebooku stáhla. Nebo také ne a stáhli to po přehodnocení administrátoři pana Zuckerberga.

Očekáváme odezvu pana Vaňka, který má stále hanobící koláže a fotografie lidí, kteří se odpoutali z jeho přízně, na jiných webech a profilech, jestli ta událost byla podniknuta z jeho vůle a hodlá vše smazat a jmenovitě se každému oficiálně omluvit, a nebo pokud se neozve, zůstane dále žít svým životem stránka, která upozorňuje na jeho zvrhlou tvorbu.

Děkujeme za přízeň všem normálním lidem


Petr Johan

Autor: Petr Johan | úterý 4.3.2014 7:47 | karma článku: 30.63 | přečteno: 3570x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Adam Mikulášek

Chci povinný trénink empatie na školách

Empatie = schopnost vcítit se do jiného člověka a snažit se porozumět tomu, jak myslí a co cítí. Můžete namítnout, že empatie se „nedá naučit“. Ovšem není to tak úplně pravda. Je to podobné jako u svalů.

25.9.2017 v 18:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Milada Šnajdrová

Mýty o neziskovkách - Politické neziskovky

Mýtus: Nikým nevolené politické neziskovky prosazují své vlastní zájmy, aktivisté přikazují politikům a nám všem, co je jediné správné.

25.9.2017 v 12:30 | Karma článku: 12.23 | Přečteno: 817 |

Most mezi námi

Krok za krokem aneb kam jsme za rok došli

Říká se, že když budete postupovat hezky krůček po krůčku, třebas pomalu, ale hlavně soustavně, zaručeně dojdete ke svému cíli.

25.9.2017 v 8:30 | Karma článku: 4.58 | Přečteno: 136 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Cla, sankce, dotace a nová ekonomika

Již se zvěřejňují katastrofické scénáře v souvislosti s Brexitem.Každá strana přináší vlastní argumenty přechodu do nevyzkoušené fáze. Z pohledu většinové společnosti v EU jde asi o krok špatným směrem.

24.9.2017 v 8:34 | Karma článku: 5.77 | Přečteno: 181 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Na dlani chlup většinou nenajdeš. A kdo ho vlastně hledá?

Blížící si volby ukazují problémy v plné nahotě. Sice většina odpůrců Babiše a ANO vykřikují něco o tom všeobecném kradnutí, tak skutek jaksi utek.Penzijní reforma je prý nevyhnutelná, jen ty finanční prostředky chybějí.

23.9.2017 v 17:38 | Karma článku: 10.69 | Přečteno: 326 | Diskuse
Počet článků 82 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1619
40 let mlád. Dle "hlasu lidu" jsem primitivním antikomunistou, nestydím se za to. Pravicově smýšlející člověk, který si nenechá očkovat nesmysly. V diskusi používám své jméno a příjmení, to mnoho lidí nedokáže, se podepsat pod svá vyjádření. Spíše Vám pod anonymním nickem a kodexem nepovolenou profilovou fotografií budou niemandi vyhrožovat fyzickou likvidací, než by se podepsali pod svá slova.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.